img

O KROK PRZED RYNKIEM

Poznaj moją strategię, która przez ostatnie lata pozwalała mi na to, aby konsekwentnie inwestować w najciekawsze projekty O Krok Przed Rynkiem.

Czym jest kurs O Krok Przed Rynkiem

Kurs “O Krok Przed Rynkiem” przedstawia w jaki sposób znajduję perspektywiczne projekty na rynku kryptowalut, co pozwala mi na maksymalizację zysków, a niekiedy do znalezienia inwestycji odmieniających życie.

Na rynku tradycyjnym największe zwroty moglibyśmy osiągnąć, gdybyśmy byli w stanie zainwestować środki na wczesnym etapie w perspektywiczne spółki – takie jak np. Uber, czy Snapchat. Niestety dostęp do tego typu inwestycji mają nieliczni. Przeważnie są to tak zwani akredytowani inwestorzy, czyli osoby z odpowiednią pozycją i dużymi znajomościami (koneksjami).

Rynek kryptowalut, który porównywany jest do nowego internetu, przez swoją specyfikę oraz dynamikę wzrostu daje możliwość każdemu z nas na wyszukanie inwestycji w nowe trendy na bardzo wczesnym etapie. To właśnie tego typu inwestycje dostarczają największych możliwości finansowych.

Niestety brak edukacji sprawia, że większość inwestorów straci swoje środki, bo interesują się tym, co już jest popularne, o czym rynek buczy i huczy z każdej ze stron, nie rozumiejąc że celem naganiających osób jest przedstawianie informacji w taki sposób, by podbić ceny i ostatecznie bez skrupułów “zrzucić” na osoby, które uległy emocjom.

Moim osobistym celem było stworzenie kursu ponadczasowego, który pozwoli Ci na wyeliminowanie zachowań typowej ulicy, która zawsze traci, a przejście na poziom najlepszych inwestorów, którzy wyprzedzają rynek i przewidują trendy – nie tylko podczas hossy, ale także w trakcie bessy, która również dostarcza wiele okazji.

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

Ten kurs nie jest dla Ciebie jeśli:

JAK ZBUDOWANY JEST KURS "O KROK PRZED RYNKIEM"?

img
MODUŁ SPECJALNY

MOJA HISTORIA

Gdy kilka miesięcy temu zacząłem planowanie produktu „O Krok Przed Rynkiem” chciałem skupić się na tworzeniu wyłącznie modułów związanych bezpośrednio z rynkiem. Jednak gdy zacząłem przeglądać komentarze pod filmami to zrozumiałem, że sporo z Was chciałoby poznać moją historię…Kim tak naprawdę jest Kamil Jarzombek. I pomimo tego, że nie lubię opowiadać o sobie, jestem raczej typem introwertyka, to postanowiłem nagrać dla Was obszerny materiał w formie wywiadu, w który odpowiadam na mnóstwo pytań związanych z życiem prywatnym, przeszłością, a także planami na przyszłość Z tego nagrania dowiesz się:.

Jakie mam podejście do pieniędzy?

Jak to się stało, że zainwestowałem w Ethereum i od jakiej kwoty zacząłem?

Jakie cechy charakteru pomagają mi w tym, by być O Krok Przed Rynkiem, a co mi przeszkadza?

Jaką widzę przyszłość dla rynku kryptowalut, największe zagrożenia i szansy?

MODUŁ I

MINDSET INWESTORA

Podczas bańki inwestycyjnej w 2017 roku większość inwestorów była na plusie, część osób stała się milionerami z dnia na dzień. Ostatecznie niestety większość osób straciła i rzadko kto był zadowolony z tego, ile zarobił w ostatecznym rozrachunku. Problem był w tym, że większość z tych inwestorów nie miała odpowiedniego mindsetu, co prowadziło, np. do tego, że nie byli w stanie zrealizować zysku i mimo ogromnych wyników, które wygenerowali, ostatecznie nic nie zarobili. W tym module dowiesz się m.in:

Kim tak naprawdę jest dobry inwestor.

W jaki sposób radzę sobie z najczęstszymi błędami w mindsecie

Zobaczysz case study z mojego roller coastera emocjonalnego, jaki przeżyłem przy okazji inwestycji w The Graph.

Usłyszysz, jak 21 letni chłopak zarobił 1 300 000 zł na rynku kryptowalut, co sprawiło że spłukał się do zera oraz w jaki sposób, był w stanie mimo to wrócić na rynek i wygenerować wzrosty x30.

Posłuchasz lekcji osoby, która zaczynała razem ze mną i gdyby tylko trzymała swoje ETH miałaby na obecny stan ponad 6 mln $.

Posłuchasz jakie podejście do mindsetu ma polski pokerzysta, który zarabia ponad 100 000$ miesięcznie z pokera i posiada ponad 7 000 000$ na rynku kryptowalut.

Dowiesz się jaki mindset ma jeden z najlepszych na świecie zagranicznych pokerzystów w grze 1 na 1 (heads up) - "Moglimiranda".

MODUŁ II

MOJA STRATEGIA

W tym module przedstawiam w pełni swoją strategię, którą nazwałem O krok przed rynkiem, która pozwalała mi przez lata być w najciekawszych projektach zanim zaczęły "palić się na zielono". Większość inwestorów robi coś zupełnie przeciwnego, wchodzą w projekty, które już są rozgrzane i mają ograniczone szanse do dalszego wzrostu. W tym module przedstawię Ci pełne doświadczenie, jakie zdobyłem na rynku kryptowalut. Poniżej przedstawiam kilka najważniejszych elementów, których dowiesz się w tym module:

Nauczę Cię jak wyszukiwać najciekawszych inwestycji, pokażę Ci jak ustawić twittera, by pokazywał Ci projekty, którymi warto się zainteresować.

Pokażę Ci dokładny model mojej strategii, dzięki czemu będziesz w stanie szybko ocenić potencjał danego projektu.

Poznasz moją strategię wyszukiwania „wielorybów”, która pozwoliła mi międzyinnymi zarobić ponad 7500% na Fantomie. Jako dodatek dołączę PDF z najciekawszymi adresami, które obserwuje na co dzień.

Pokażę Ci jak szacuje potencjał wzrostu danego projektu oraz kiedy decyduję się na sprzedaż.

Dowiesz się czym są mikro/makro trendy na rynku kryptowalut i przedstawię moim zdaniem kolejne ciekawe kierunki, w których rynek może podążyć dostarczając przy tym mnóstwo innowacyjnych inwestycji.

W tym module pokazuję Ci w pełni swoją strategię inwestycyjną, którą wypracowałem przez 6 lat konsekwentnego poznawania rynku kryptowalut.

MODUŁ III

NARZĘDZIA

Pokażę Wam z jakich narzędzi korzystam na rynku kryptowalut, by być w stanie znaleźć najciekawsze projekty i by budować pewność inwestycyjną.

W tym module pokażę, jak w praktyce korzystam z narzędzia, które pozwala mi sprawdzać ruchy inwestycyjne tak zwanego „smart money” czyli inwestorów instytucjonalnych lub takich, którzy zarządzają setkami milionów.

Przedstawię w jaki sposób bez większych problemów możesz śledzić dokładne zagrania dwóch funduszy kryptowalutowych, które w ostatnim roku wygenerowały zyski przekraczające 1500%.

Pokażę w jaki sposób wyszukuję wielorybów inwestycyjnych, których ruchy śledzę

Case Study: The Graph

MODUŁ IV

DODATKI

W tym module zdecydowałem się pokazać nigdy wcześniej niepublikowane materiały. Dlatego pokażę:

Co dokładnie mam w swoim portfelu inwestycyjnym oraz dlaczego.

Powiem o dwóch kryptowalutach, o których nigdy nie wspominałem publicznie (jedną z nich jest projekt Luna, który niestety wzrósł przed startem kursu o ponad 1000%).

Usłyszysz rozmowę z insiderem rynku kryptowalut, który w pełni transparentnie opowiada o tym, jakimi prawami rządzi się rynek oraz jak wejść na najwyższy poziom.

Pokażę również jak znalazłem projekty The Graph oraz Reserve Right. Przejdę w ten sposób przez swoją strategię, by pokazać Wam, jak kolejne elementy spinały się w całość dodając mi pewności w inwestycji.

img
MODUŁ V

AKTUALIZACJE

Od początku moim celem było usprawnianie tego kursu. W trakcie jego prowadzenia zauważyłem, że wiele osób ma problem z obsługą podstawowych narzędzi, zwłaszcza wtedy, gdy wymagane są nieco bardziej zaawansowane działania. Podobnie było ze zrozumieniem inwestowania podczas silnych baniek spekulacyjnych, czy z rozliczeniem podatkowym kryptowalut. Dlatego po aktualizacji kurs dodatkowo zawiera:

Metamask - W Jaki Sposób Korzystać z Najpopularniejszego Portfela Ethereum [37 minut]

Uniswap - Najpopularniejsza Zdecentralizowana Giełda [26 minut]

Jak Korzystać z PancakeSwap, czyli "Kopii" Uniswapa Oparta O BSC [12 minut]

Specjalne Nagranie Tradera21 o Bańkach Spekulacyjnych [43 minuty]

Rozmowa o Podatkach z Mateuszem Tomczykiem [41 minut]

Podejmij Decyzję Najlepszą Dla Siebie

Kupując Kurs O Krok Przed Rynkiem Otrzymujesz:

img

3470zł

  • Kurs O Krok Przed Rynkiem
  • MODUŁ SPECJALNY: MÓJ WYWIAD

DODATKOWO OTRZYMUJESZ NASTĘPUJĄCE BONUSY:

Opinie o mnie

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

img

Dostęp do kursu otrzymasz do 15 minut na podany przez Ciebie przy zakupie adres email. Jeżeli po zatwierdzeniu płatności nie otrzymałeś kursu, napisz do nas email na kontakt@kamiljarzombek.pl

Tak, przede wszystkim treść jest bardziej zaawansowana. Oprócz tego dzielę się w kursie wszystkimi najlepszymi adresami wielorybów, tym jak ustawić Twittera. Z kolei w pakiecie premium organizuję 6 webinarów na żywo z zaawansowaną wiedzą oraz dzielę się raportami ze swoich zagrań, czyli dlaczego kupiłem/sprzedałem dany projekt.

Niestety nie ma takiej możliwości i jest to całkowicie zabronione.

Jeżeli nie masz wolnych środków na ten kurs, to przede wszystkim nie jest to kurs dla Ciebie. Niestety nie ma możliwości kupna kursu w cenie promocyjnej po zakończonym okresie.

Tak, wystawiamy faktury vat. Wystarczy, że podasz przy zamówieniu dane swojej firmy.

Kupujący dostaje dostęp do materiałów cyfrowych z pakietu standardowego na okres 36 miesięcy.

Powinieneś otrzymać na adres email swój login i hasło do platformy, na której będzie dodawany kurs. Koniecznie sprawdź foldery "spam" oraz "oferty/inne".

Więcej Opinii Z Moich Social Mediów